15 lat doświadczenia w naprawie szyb samochodowych we Wrocławiu i okolicy.

Montaż szyb samochodowych pytania i odpowiedzi

Start > FAQ

Wymiana szyby samochodowej to czas w okolicach jednej godziny. Warto jednak, aby po montażu i serwisie szyby samochodowej, mogła szyba jeszcze przez pewien czas się ułożyć na samochodzie. Klej musi wyschnąć i wtedy szyba będzie całkowicie założona, a montaż przebiegnie dobrze.

Tak, ściąganie naklejek różnego rodzaju z szyb, rejestracyjnej, czy autostradowych są ściągane przez nas i nie pobieramy dodatkowych opłat.

Działamy od 15 lat na rynku. Posiadamy ogromne doświadczenie w wymianie szyb samochodowych w samochodach osobowych, dostawczych, specjalistycznych tj. koparkach, traktorach, czy innych pojazdach, które posiadają szyby.
Wklejamy również szyby na zamówienie do wszystkich pojazdów.

Najlepiej jest odczekać około godzinę, dwie godziny, aby nałożony klej na szybę wysechł.

Opinie klientów

Teqijuana
Teqijuana
13:50 19 Nov 20
Firma pomogła mi 2 razy. Pierwszy raz po stłuczce w której pękła szyba przednia, panowie wymienili bez problemów i wszystko działa. Natomiast drugi raz to była potrzeba przyciemnienia szyb, jestem zadowolony z obydwu usług. Polecam i sam przyjadę kiedyś z kolejnym samochodem do przyciemnienia szyb.
Solange Tymińska
Solange Tymińska
20:24 18 Nov 20
Bardzo sprawna i szybka wymiana pękniętej przedniej szyby. Udało się również wynegocjować korzystniejszą cenę, przy dodatkowym przyciemnieniu bocznych szyb. Bardzo fachowa obsługa. Moje auto wygląda teraz odjazdowo. Polecam!
Kalinowski Łukasz
Kalinowski Łukasz
20:12 13 Nov 20
Po drobnej stłuczce i straceniu paru szyb trafiłem na profesjonalistów z tej firmy. Zrobili mi to szybko i co do jakości nie mam żadnych zastrzeżeń. Dodatkowo nie zapłaciłem za usługę krocie. Życzę każdemu, żeby został tak potraktowany jak w tym serwisie. Polecam.
Tomasz Adamski
Tomasz Adamski
20:09 12 Nov 20
Kiedyś podczas trasy niestety dostałem z kamienia w przednia szybę. Podjechałem do Panów w profi-glass i szybka wymieniona na miejscu. Szybko tanio i co najważniejsze profesjonalnie. Polecam z czystym sumieniem.
Natalia Mileniuk
Natalia Mileniuk
08:56 11 Nov 20
Ogromny profesjonalizm, przyciemnienie szyb - super!Bardzo dobry kontakt, bezproblemowość, poważne podejście do klienta i szanowanie jego czasu. Nie zawiodłam się i na pewno będę polecać 🙂
Justyna Grudniewska
Justyna Grudniewska
20:07 07 Nov 20
Jestem bardzo zadowolona z jakości usług. Wszystko zostało naprawione sprawnie, nie ma żadnych wad i nie mogę do niczego się doczepić.
Weronika Leszczynska
Weronika Leszczynska
23:35 06 Nov 20
Świetny kontakt, szybka realizacja na czym bardzo mi zależało. Ceny bardzo konkurencyjne, polecam wszystkim, którzy potrzebują szybkiej naprawy w bardzo dobrej cenie.
Natalia Wróbel
Natalia Wróbel
13:12 04 Nov 20
Cały czas mieliśmy problem z zamykaniem szyby , co naprawialiśmy to po czasie znowu. Przez to, że byliśmy zmuszeni wymienić szybę , naprawili i to . Minęło pół roku i nie występują już problemy, dlatego śmiało mogę polecić firmę .Profesjonalizm , szybką obsługę i naprawdę przystępne ceny .
justyna mendrela
justyna mendrela
18:24 02 Nov 20
Miła obsługa, szybko i sprawnie.Bardzo dobry kontakt z klientem.Ceny przystępne a przede wszystkimdobrze wykonana praca. Polecam
Kuba Lula
Kuba Lula
15:58 02 Nov 20
Pełen profesjonalizm. Szyby szybko i sprawnie wymienione. Super podejście do klienta. Żadnych zastrzeżeń. Niski cennik w zamian za pełen profesjonalizm. Polecam gorąco
Sylwia A
Sylwia A
16:32 31 Oct 20
Śmiało mogę każdemu polecić tą firmę. Wymiana szyby poszła szybko sprawnie i miłej atmosferze. Podejście do klienta super! Zdecydowanie polecam każdemu kto ma przygody z szybami i nie tylko.
Paweł Michałek
Paweł Michałek
22:29 30 Oct 20
Ostatnie pęknięcie na przedniej szybie załatwiłem bardzo szybko i sprawnie. Serwis jak zawsze profesjonalny, a obsługa bardzo miła.
Daniel Michalski
Daniel Michalski
20:27 30 Oct 20
Pełen profesjonalizm. Wymiana przedniej szyby wykonana szybko, sprawnie i dokładnie. Kontakt bardzo dobry, krótki czas oczekiwania. Cena bardzo przystępna. Zdecydowanie polecam Profi-Glass.
Szwarno
Szwarno
13:01 20 Aug 20
Zdecydowanie polecam Profi-Glass! Usługa w ekspresowym tempie, bardzo miła obsługa oraz atrakcyjne ceny 💪🏼
Błażej Suli
Błażej Suli
07:56 19 Aug 20
Profesjonalnie wykonana usługa wymiana szyby czołowej z kamerą i czujnikami. Bardzo szybko i sprawnie, w bardzo dobrej cenie, serdecznie polecam!
Artur T.
Artur T.
11:18 16 Aug 20
Szyba sprawnie, fachowo wymieniona. Do tego niezmiernie życzliwe i uprzejme podejście do klienta. Całokształt śmiało można określić jako Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam.
Damian Skrzypek
Damian Skrzypek
13:03 12 Aug 20
Szczerze polecam usługi pana Kamila. Szybko i profesjonalnie dokonana wymiana szyby przedniej w moim autku. Dodatkowo dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy o szybach. POLECAM
Marcin Wójcik
Marcin Wójcik
10:57 10 Aug 20
Polecam wszystkim, duże doświadczenie i profesjonalizm. Warto skorzystać z usług Pana Kamila pozdrawiam
Następne Opinie